PSYCHOTERAPIA
Psychoterapia pomaga wielu 
osobom w radzeniu sobie
z zaburzeniami psychicznymi 
i/lub emocjonalnymi. 
Jest metodą leczenia 
i wspomagania rozwoju 
polegającą na intencjonalnym 
oddziaływaniu na psychikę 
człowieka za pomocą techniki 
i narzędzi psychologicznych: więcej:   

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Pomoc psychologiczno pedagogiczna ma  wspierać rodzica  wrozpoznawaniu  indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dziecka, rozpoznawaniu możliwości psychofizycznych oraz zaspokajaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych  i edukacyjnych; więcej:
 

Bezpłatny ogólnopolski telefon 
dla ofiar przemocy w rodzinie
(Niebieska Linia) czynny całą dobę
tel. 800 120 002


Bezpłatny telefon zaufania
dla dzieci i młodzieży:
tel. 116 111

Bezpłatny kryzysowy
telefon zaufania
dla dorosłych:
tel. 116 123

Centrum wsparcia dla
osób w stanie kryzysu psychicznego
bezpłatny telefon czynny 24h:
tel. 800 70 22 22



 


 
UZALEŻNIENIA
Psychoterapia uzależnień pozwala na uporządkowanie i wypracowanie radzenia sobie we wszystkich istotnych sferach życia: uczuciowej, duchowej, relacjnej z innym ludźmi i sobą samym, zdrowotnej. Tego typu postępowanie zatrzymuje postęp choroby i sprawia, że jakość życia osoby uzależnionej znacznie się poprawia; więciej;

 
PROFILAKTYKA
 
Grupa terapeutyczna dla tzw. młodych dorosłych
w wieku od 18 do 26 lat.

Zapraszam Cię jeśli:
  • Doświadczasz trudności w relacjach międzyludzkich: Czujesz się samotny/a, masz problemy z nawiązywaniem głębokich więzi, doświadczasz trudności w komunikacji, bądź masz tendencję do powtarzających się, niesłużących wzorców w relacjach.
  • Zmagasz się z niską samooceną: Czujesz się niewystarczający/a, masz trudności z akceptacją siebie, bądź porównujesz się z innymi.
  • Przeżywasz lęk, stres lub depresję: Doświadczasz niepokoju, obaw, przytłoczenia, bądź masz trudności z odczuwaniem przyjemności.
  • Chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje: Pragniesz rozwinąć swoją świadomość emocjonalną i nauczyć się skuteczniejszych sposobów radzenia sobie ze stresem.
  • Potrzebujesz wsparcia w zmianie niesłużących wzorców myślenia i zachowania: Chcesz przełamać schematy, które utrudniają Ci osiągnięcie szczęścia i spełnienia.
  • Chcesz poznać innych ludzi i stworzyć nowe, wartościowe relacje: 
Grupa terapeutyczna to bezpieczna przestrzeń, w której możesz nawiązać kontakt z osobami, które przechodzą podobne doświadczenia bądź pokażą Ci nową perspektywę gdzie można przeżywać, poznawać i wyrażać siebie. Daje możliwość przyjrzenia się i zrozumienia swoich trudności zarówno w relacjach z innymi ludźmi jak i w doświadczaniu samego siebie.
Co zyskasz uczestnicząc? Nauczysz się rozpoznawać i wyrażać swoje emocje, zrozumiesz, jak Twoje przeszłe doświadczenia wpływają na Twoje obecne relacje, oraz zdobędziesz praktyczne narzędzia do budowania głębokich i trwałych więzi.


Grupa ma charakter półotwarty (możesz dołączyć w każdej chwili)

Zrób pierwszy krok do zadbania o siebie:

KIEDY:
Od styczeń 2025 r. we wtorki w godzinach 18:30 – 20:00.

GDZIE:
Ośrodek leczenia uzależnień i zaburzeń osobowości "Nie uciekaj"
ul. Czechowska 42
20-072 Lublin
tel. 791 133 793

PROWADZĄCY:
Psychoterapeuci/Specjaliści:
https://www.nieuciekaj.com/specjalisci_s_4.html

JAKI KOSZT:
500 miesięcznie, za każdy miesiąc trwania grupy, niezależnie od liczby spotkań w miesiącu.
Maksymalna liczba uczestników w grupie to 12 osób.

KONSULATCJE:
Przed grupą odbywa się spotkanie konsultacyjne Uczestnika z prowadzącym grupę, które trwa 50 minut i jest dodatkowo płatne – 200 zł.
W trakcie konsultacji zbieramy podstawowe informacje o uczestniku i jego środowisku życia i rozpoznajemy, czy udział w grupie jest dla niego właściwą formą terapii. W przypadku osób, dla których jest to pierwszy kontakt z pomocą psychologiczną, mogą być potrzebne dodatkowe konsultacje. Po konsultacji możemy zalecić inną formę psychoterapii niż grupa.


Zapraszamy do kontaktu: tel. 791 133 793 lub poprzez www.nieuciekaj.com
www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl
terapia uzależnień Lublin, psychoterapia Lublin, e-terapia, nie uciekaj, Paweł Wójcik, Janusz Koczberski, terapia uzależnień, terapia online